Simpless Digital

Vážení budoucí obchodní partneři

Vážení budoucí obchodní partneři,
rádi bychom Vám touto formou nabídli možnost výměnného obchodu.
NEWS
#01
07
LEDEN
Máme pro Vás zajímavou obchodní nabídku
Jsme digitální agentura zabívající se tvorbou webových řešení a online marketingem. Výměnnou za Vaše služby jsme ochotni Vám nabídnout tvorbu moderního webového řešení. Naše internetová řešení jsou postavena na moderních designech, které na ukázku můžete vidět i zde. Ale schopni  jsme Vám vyrobit i design přímo na míru Vašim představám. Nepromarněte tuto pro Vás jediněčnou nabídku a neváhejte nás kontaktovat !!
Akce jen pro Vás
Využijte tuto nabídku a získejte slevu až 40%. Pro vzorové příklady barterů klikněte na tlačítko více.
40% sleva
klikněte pro více informací
Šablona Crossapple
Cross Apple je nadčasová šablona obsahující jak e-shop, tak prezentaci. Tuto funkčnost využijí zejména firmy, které to s podnikáním myslí opravdu vážně. Šablona je optimalizována pro všechny mobilní zařízení a různé velikosti displeje.
Šablona Rockefeller
Rockefeller je flexibilní a čistá šablona vhodná pro portfolia, obchod, korporátní prezentaci, fotografie, blog a jakékoliv webové stránky.


Šablona GalaxyStar
GalaxyStar je krásná šablona s unikátními vlastnostmi. Je velice snadná a přizpůsobitelná. Pokud jste fotograf, obchod nebo designer tak Vás jistě tato šablona zaujme. 

Šablona Edge
Edge je jednoduchá a pastvou pro oči profesionální šablona pro vaší firmu. Je vytvořena pomocí nejnovější HTML5 a CSS3 techniky. Tato šablona je určena pro firmu, která se nebojí tmavého a velice povedeného designu.


Rádi se s vámi sejdeme u nás v kanceláři na adrese Drtinova 10, Praha 5. Budeme se na Vás těšit.

Team Simpless.cz

O společnosti

Specializujeme se na moderní, graficky atraktivní a funkční desing a na přehledné internetové stránky s wow-efektem. Při jejich tvorbě dbáme na dodržování standartů a inspirujeme se nejnovějšími trendy. Naši práci máme opravdu rádi a doufáme, že je to vidět. Každá reference je pro nás novou vizitkou naší práce, na kterou jsme velmi pyšní!

Oslovte nás i Vy a pociťte naši marketingovou originalitu ... 

Kontaktujte nás

Pokud Vás naše nabídka zaujala neváhejte nás kontaktovat e-mailem, nebo telefonicky.

Rádi se s Vámi sejdeme na osobní schůzce.

tel.: +420 608 256 314
email: info@simpless.cz