Simpless Digital

Služby 3 stran

Samozřejmostí je také spolupráce s firmami 3 stran. Od napojení na účetní systémy po implementaci platebních bran nebo plateb na splátky.

zboží.cz

Nabízí hledání výrobků v českých internetových obchodech s možností řazení podle ceny. Zboží.cz je služba, jejíž pomocí můžete nabízet a prodávat zboží. Jde o zprostředkování prodeje, nikoliv o samotný prodej. Prodej produktů si pak obchody zajišťují samy.

 

 

heureka.cz

Heureka.cz je nákupní průvodce, který radí lidem při výběru produktů ze všech oblastí nakupování. Jedná se o službu, jejíž pomocí můžete nabízet a prodávat zboží. Jde o zprostředkování prodeje, nikoliv o samotný prodej. Prodej produktů si pak obchody zajišťují samy.

 

 

heureka.cz - ověřeno zákazníky

Ověřeno zákazníky je služba Heureky, která zajišťuje nezávislé hodnocení obchodů pouze od reálných zákazníků a tím dává nakupujícím informaci o tom, jak kvalitní jsou služby daného obchodu.

 

 

Heureka Point

HeurekaPoint je síť výdejních míst Uloženka, která internetovým obchodům zajišťuje výdej zboží.

 

 

Google nákupy

Nákupy Google vám pomocí technologie vyhledávače Google umožňují vyhledat produkty v internetových obchodech, vzájemně je porovnat a následně vás nasměrovat na stránky, kde lze tyto produkty koupit. Jedná se o službu, jejíž pomocí můžete nabízet a prodávat zboží. Jde o zprostředkování prodeje, nikoliv o samotný prodej. Prodej produktů si pak obchody zajišťují samy.

 

 

Česká pošta - Balík do ruky, balík na poštu

Služby České pošty 1. s garancí doručení přímo do rukou adresáta již následující pracovní den, 2. Odesílatel nebo adresát si volí poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí.Garance možnosti vyzvednutí na zvolené poště již následující pracovní den.

 

 

zásilkovna.cz

Síť výdejních míst, kde si zákazníci vašeho e-shopu mohou vyzvednout objednané zboží.

 

 

Hyper zboží

Portál Hyperzbozi.cz je projektem kombinujícím funkce vyhledávání a srovnání cen zboží. Jedná se o službu, jejíž pomocí můžete nabízet a prodávat zboží. Jde o zprostředkování prodeje, nikoliv o samotný prodej. Prodej produktů si pak obchody zajišťují samy.

 

 

monitor.cz

Monitor.cz- agregátor e-shopových nabídek, který umožňuje na jednom místě najít aktuální produkty Jedná se o službu, jejíž pomocí můžete nabízet a prodávat zboží. Jde o zprostředkování prodeje, nikoliv o samotný prodej. Prodej produktů si pak obchody zajišťují samy.

 

 

vybereme.cz

Vyhledávač Vybereme.cz používá stejnou databázi internetových obchodů jako starší služba Jyxo Zboží. Pokud si zdarma zaregistrujete svůj obchod, objeví se vaše produkty automaticky na obou službách. Jedná se o službu, jejíž pomocí můžete nabízet a prodávat zboží. Jde o zprostředkování prodeje, nikoliv o samotný prodej. Prodej produktů si pak obchody zajišťují samy.

 

 

najduzbozi.cz

Jedná se o službu, jejíž pomocí můžete nabízet a prodávat zboží. Jde o zprostředkování prodeje, nikoliv o samotný prodej. Prodej produktů si pak obchody zajišťují samy.

 

 

GoPay - Platební brána

GoPay je moderní platební prostředek pro rychlé a bezpečné platby na internetu. GoPay zaručuje uživatelům pohodlí běžných plateb po síti a obchodníkům jistotu okamžité platby za služby a zboží v elektronické komerci. Umožní Vašim zákazníkům následujcí možnosti plateb na Vašem e-shopu.

 

 

PayPal - Internetový platební systém

PayPal je internetový platební systém. Umožňuje přesuny peněz mezi účty, které jsou identifikovány emailovými adresami.Každý účet je propojen s jednou nebo více platebními kartami.

 

 

iPlatba - Nákup na splátky

Produkt iplatba patří do rodiny revolvingových úvěrů. Revolving je charakteristický možností flexibilního splácení a obnovitelné finanční rezervy, kterou lze znovu využít při opakovaných nákupech v e-shopu.

 

 

Agmo - Platební brána

Platební brána pro transakce v reálném čase. Umožňuje platby telefonem, platební kartou nebo z bankovního účtu. Agreguje platební řešení telekomunikačních operátorů, bank a dalších subjektů.

 

 

GP Webpay - Platební brána

Global Payments Europe dodává jedinečné řešení pro bezpečné platby na webu on-line platební bránu GP webpay splňující nejnovější standardy karetních asociací - 3D secure.

 

 

mojeid.cz

Pomocí mojeID se můžete přihlašovat k Vašim oblíbeným službám bez nutnosti dalších a dalších registrací. Nebudete si muset pamatovat spousty přihlašovacích jmen a hesel, bude Vám stačit jedno jméno a k němu jedno heslo. Vy sami si nastavíte, jaké osobní údaje poskytujete konkrétním serverům.

 

 

Pohoda - Ekonomický software

Ekonomický systém POHODA je komplexní účetní a ekonomický software pro malé, střední a větší firmy z řad fyzických i právnických osob. Bezezbytku splňuje nároky na ekonomické systémy pro vedení účetních agend a daňové evidence..

 

 

 

Money S3 - Ekonomický software

Účetní program Money S3 patří mezi nejrozšířenější ekonomické systémy pro malé a střední firmy v České i Slovenské republice. Nabízí všechny potřebné moduly – podvojné účetnictví i daňovou evidenci, adresář, fakturaci, sklady, objednávky, mzdy a řadu dalších funkcí včetně homebankingu, propojení s pokladními systémy internetovými obchody a dalšími aplikacemi.

 

 

Altus Vario - Ekonomický software

Účetní a evidenční systém EKONOM je výkonný, snadno ovladatelný a cenově přístupný účetní software určený pro malé a středně velké firmy. Jeho předností je intuitivní ovládání, profesionální podpora.

 

 

Home Credit - Nákup na splátky

Nákup zboží na splátky. Společnost Home Credit a.s Nabízí širokou škálu úvěrových produktů: nákupy na splátky u obchodních partnerů, úvěry na auta, hotovostní půjčky, kreditní karty a revolvingové půjčky.

 

 

Essox - Nákup na splátky

Nákup zboží na splátky.Služba pro internetové obchody (e-shopy) - on-line splátkový prodej z pohodlí domova nebo kanceláře

 

 

eBay