Simpless Digital

Proces tvorby

Zde se můžete podívat jak funguje proces výroby s klientem. Z jakých jednotlivých kroku se proce tvorby skládá. Pracujeme vždy k absolutní spokojenosti klienta. 

Poptávka

Pokud máte zájem o vysoce profesionální a kvalitní www stránky, neexistuje nic jednoduššího, než kontaktovat náš realizační tým. K dispozici máte mimo kontaktú také kontaktní formulář. O ostatní starosti se už postaráme za vás!

Analýza

Každé řešení vyžaduje důkladnou analýzu potřeb. Analýzu, která reflektuje zákazníkovy potřeby, přání a technické možnosti.

SEO neboli optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače je metoda vytváření a upravování webových stránek tak, aby jejich forma a obsah byli co nejrelevantnější k požadovaným klíčovým výrazům. Cílem optimalizace je dosažení co nejvyšší pozice v přirozeném výsledku vyhledávání.

Wireframes webových stránek

Wireframe je síťový model webových stránek, definující základní rozložení jednotlivých textových a grafických prvků na stránce. Wireframe základních stránek webu tvoříme před zahájením grafických prací, abychom klientovi nastínili představu o fungování webu.

Grafický návrh

Grafický návrh webu by neměl být samoúčelný, ale především funkční a pro návštěvníky přesvědčivý. Na základě zjištění serveru Consumer WebWatch hodnotí 46 % uživatelů důvěryhodnost webu podle jeho grafického vzhledu.

Implementace

Implementace řešení je proces nasazení připravené grafiky na redakční systém. Dále obsahuje nastavení všech funkcí a modulů systému dle vydefinované specifikace/analýzy.

Programování a databáze

Naši programátoři jsou připraveni vám vytvořit libovolnou funkčnost webové aplikace nebo propojit webovou prezentaci s jiným interním či externím systémem.

Školení ZDARMA

V rámci realizace projektu vás zdarma proškolíme na obsluhu webového řešení. Vysvětlíme vám optimální způsoby publikování informací na internetu a zároveň se naučíte základní SEO taktiky.