Simpless Digital Agency
Fotolia_51882353_Subscription_Monthly_M

Proces tvorby

Zde se můžete podívat jak funguje proces výroby s klientem. Z jakých jednotlivých kroku se proce tvorby skládá. Pracujeme vždy k absolutní spokojenosti klienta. 

Poptávka

Pokud máte zájem o vysoce profesionální a kvalitní www stránky, neexistuje nic jednoduššího, než kontaktovat náš realizační tým. K dispozici máte mimo kontaktú také kontaktní formulář. O ostatní starosti se už postaráme za vás!

Analýza

Každé řešení vyžaduje důkladnou analýzu potřeb. Analýzu, která reflektuje zákazníkovy potřeby, přání a technické možnosti.

SEO neboli optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače je metoda vytváření a upravování webových stránek tak, aby jejich forma a obsah byli co nejrelevantnější k požadovaným klíčovým výrazům. Cílem optimalizace je dosažení co nejvyšší pozice v přirozeném výsledku vyhledávání.

Wireframes webových stránek

Wireframe je síťový model webových stránek, definující základní rozložení jednotlivých textových a grafických prvků na stránce. Wireframe základních stránek webu tvoříme před zahájením grafických prací, abychom klientovi nastínili představu o fungování webu.

Grafický návrh

Grafický návrh webu by neměl být samoúčelný, ale především funkční a pro návštěvníky přesvědčivý. Na základě zjištění serveru Consumer WebWatch hodnotí 46 % uživatelů důvěryhodnost webu podle jeho grafického vzhledu.

Implementace

Implementace řešení je proces nasazení připravené grafiky na redakční systém. Dále obsahuje nastavení všech funkcí a modulů systému dle vydefinované specifikace/analýzy.

Programování a databáze

Naši programátoři jsou připraveni vám vytvořit libovolnou funkčnost webové aplikace nebo propojit webovou prezentaci s jiným interním či externím systémem.

Školení ZDARMA

V rámci realizace projektu vás zdarma proškolíme na obsluhu webového řešení. Vysvětlíme vám optimální způsoby publikování informací na internetu a zároveň se naučíte základní SEO taktiky.

Plnění obsahu

Jakmile je technická část webu připravená, je potřeba naplnit internetové stránky obsahem, doplnit finální texty, obrázky apod. Tuto činnost dělá po zaškolení provozovatel webu, případně vám tuto službu může nabídnout naše společnost.

Uvedení do provozu

Sladkou tečkou na konci příprav webové prezentace je její spuštění na ostré doméně.