Simpless Digital

Webhosting

Pro vaše internetové řešení Vám poskytneme díky cloudovému řešení profesionální a levný hosting. V případě objednání našeho CMS systému vyžadujeme, aby tento systém běžel na našem webhostingu a ne na hostingu třetích stran.

Zázemí veliké společnosti

Všechny naše servery hostujeme u společnosti VS Hosting,
která je jednou z největších společností tohoto druhu v české republice.

VSCloud je umístěn v nejlepším datacentru v České republice. Datacentrum disponuje
valitní napájecí soustavou v režimu N+N a zálohou chlazení datacentru v režimu N+2.

Infrastruktura VSCloud disponuje přímým přístupem do NIX.CZ, SIX.SKa dalších evropských
peeringových center. Síť je připojena k několika TIER1 zahraničním transitním operátorům.
Síť je tvořena do kruhové topologie pro vysokou spolehlivost.

Zázemí velké společnosti


Atraktívny design

Reference

Na stejných serverech jako vy jsou uloženy webové řešení velkých společností
jako například: Mladá frontaČSFD.czTISCALIMegapixelTV BarrandovTýden.cz
Hypoteční bankaParfums.cz.

Tak využijte profesionálních služeb.


Vysoká spolehlivost

Servery provozované v prostředí VSCloud dosahují vysoké dostupnosti a jsou spolehlivější než fyzické či virtuální servery. Cloudová infrastruktura VSCloud je odolná vůči výpadku jednotlivých prvků infrastrkutury VSCloud.

Živý server ve VSCloud tak není vázán na jeden fyzický server, u kterého se může nastat porucha, ale je umístěn ve virtuálním cloudovém prostředí, které se skládá z obrovského množství fyzických výpočetních a diskových jednotek. Riziko výpadku serveru ve VSCloud z důvodu poruchy fyzické infrastruktury je tak eliminováno. 


Špičkové technologické zázemí

VSCloud je provozován ve špičkovém technologickém zázemí telekomunikačního operátora VSHosting. Infrastrastruktura VSCloud
je tak umístěna v datovém centru TIER3+, které disponuje zálohovaným přívodem elektrické energie ze dvou nezávislých zdrojů se zálohováním
v režimu N+N, chlazením se zálohou v režimu N+2 a připojením na kvalitní 30Gbps páteřní síť s přímým přístupem do evropských peeringových center
NIX.CZ, SIX.SK a další) a na upstream TIER 1 operátorů.


Registrace domén

Registrace domény je jedním z důležitých úkolů, který musíte zařídit, pokud si chcete zařídit webové stránky. Pro provoz SImplessPublishru je vlastnictví doménu nutnou samozřejmostí. Pokud doménu ještě nevlastníte pomůžeme vám ji zaregistrovat.

Na trhu si můžete vybrat z nepřeberného množství domén. Například .cz, .eu, .com, a další. Pokud jste si již doménu vybraly, je dalším důležitým krokrm název vlastní vlastní internetové adresy, který si samozřejmě musíte vymyslet. Problém je však velká obsazenost domén. Proto se běžně stává, že si nějakou doménu vymyslíte, ale už je bohužel obsazená. 


Parallels Plesk – Rozhraní pro správu serveru 

Je profesionální ovládací panel, který poskytuje nástroje pro správu serverů pro majitelé webových stránek. Parallels Plesk obsahuje nástroje pro správu serverů, webů a aplikací. Tento program vám usnadní tvorbu nových emailů a mnoho dalšího.

Volba profesionálů pro rostoucí firmy.

Vlastný kvalitný administračný systém