Simpless Digital

Rozvoj znalostí

Za léta praxe a setkávání s klienty stále intenzivněji vnímáme, že právě znalosti jsou jedním z klíčových faktorů ovlivňujících úspěch. Děláme proto maximum pro znalostní rozvoj klientů, abychom jim ulehčili podnikání a pomohli v růstu.

Individuální konzultace

S našimi klienty se rádi setkáváme a napomáháme jim od prvních kroků v plnění jejich vizí. Všem novým klientům nabízíme úvodní marketingové konzultace zdarma, kde společně definujeme cíle a strategie k jejich dosažení s ohledem na možný marketingový rozpočet. Samozřejmě se s nimi pak setkáváme i nadále, kdy analyzujeme rozvoj jejich řešení i měřitelné výsledky marketingových aktivit. 

Klienti si s námy mohou domluvit individuální školení na cokoliv budou potřevovat např.: sKlik, Google Adwords, Google Analytics, školení copywritingu, SEO školení,…  

Články a newslettery

Pravidelně tvoříme články, ve kterých zákazníky informujeme o novinkách ze světa elektronické komerce, prezentací a marketingu na internetu. 

Články jsou klientům periodicky doručovány do e-mailových schránek a jsou tak pravidelně informováni, aniž by museli aktivně hledat informace na našich produktových webech.