Simpless Digital Agency
3 (1)

Rozvoj znalostí

Za léta praxe a setkávání s klienty stále intenzivněji vnímáme, že právě znalosti jsou jedním z klíčových faktorů ovlivňujících úspěch. Děláme proto maximum pro znalostní rozvoj klientů, abychom jim ulehčili podnikání a pomohli v růstu.

Individuální konzultace

S našimi klienty se rádi setkáváme a napomáháme jim od prvních kroků v plnění jejich vizí. Všem novým klientům nabízíme úvodní marketingové konzultace zdarma, kde společně definujeme cíle a strategie k jejich dosažení s ohledem na možný marketingový rozpočet. Samozřejmě se s nimi pak setkáváme i nadále, kdy analyzujeme rozvoj jejich řešení i měřitelné výsledky marketingových aktivit. 

Klienti si s námy mohou domluvit individuální školení na cokoliv budou potřevovat např.: sKlik, Google Adwords, Google Analytics, školení copywritingu, SEO školení,...  

Články a newslettery

Pravidelně tvoříme články, ve kterých zákazníky informujeme o novinkách ze světa elektronické komerce, prezentací a marketingu na internetu. 

Články jsou klientům periodicky doručovány do e-mailových schránek a jsou tak pravidelně informováni, aniž by museli aktivně hledat informace na našich produktových webech.


Workshopy a semináře

Pro klienty organizujeme akce různých formátů zaměřené zejména na rozvoj jejich znalostí v oblasti internetového marketingu. Účastníci vždy obdrží vytištěné studijní materiály nebo knihy.

Tato setkání vnímáme jako velmi užitečná, protože kromě nabytých znalostí umožňují i vzájemné poznávání obchodníků a často mezi nimi vedou k zahájení obchodní a marketingové spolupráce.

Všem klientům se snažíme poskytovat příležitosti ke vzdělávání bez ohledu na jejich velikost.