Simpless Digital Agency

Marketing & komunikace

Potřebujete se prezentovat na internetu a nevíte jak na to? My ano! Navrhneme Vám jakým nejlepším směrem máte jít. Vytvoříme Vám kreativní online kampaň, atraktivní bannerovou reklamu, napíšeme poutavé texty a propojíme se sociálními sítěmi a mnohem více.

     

Reklama na internetu

Marketing na internetu je velmi důležitý nástroj v on-line době. V současné době je třetím nejvyužívanějším způsobem reklamy. Internetový marketing má několik obrovských výhod – reklama na internetu je velice rychlá, má velký dosah, snadno zacílitelná na skupinu potencionálních zákazníků, má relativně nízké náklady a může pružně reagovat na vývoj trhu.

Pokud si myslíte, že máte velkou konkurenci, na internetu jí budete mít mnohokrát větší. Nepodceňujte proto tuto důležitou část Vašeho podnikání – my Vám s tím pomůžeme.

Podívejte se, co vše vám můžeme nabídnout.

Internetové stránky

 


 

SEO optimalizace

Optimalizace pro vyhledávače (anglicky “Search Engine Optimization“)

90% lidi hledá produkty a služby prostřednictvím vyhledávačů seznam.cz  a google.com ( z toho cca 60% na seznamu a 40% na google).
Naprostá většina lidí prohlédne pouze první stránku což je prvních 10 pozic. .

Tato reklama je velmi efektivní, docílíte vysoké návštěvnosti a náklady jsou jednorázové s dlouhodobým výsledkem.

 


 

Webová analytika

Statistiky návštěvnosti webu jsou jedním z nejdůležitějších zdrojů informací při podnikání na Internetu, proto je nutné je sledovat a analyzovat.

Nesledujete-li své pozice ve vyhledávačích, může se stát, že vám někde unikají možné zisky. Je totiž možné, že na vaší straně něco nefunguje, jak má, a vy o tom nevíte.