Simpless Digital

Naše specializace

Máme dlouholeté zkušenosti v oboru a proto za každou naší odvedenou prací je i kus nás.

browser%20%282%29

Tvorba internetových stránek a eShopů

Díky mnohaletým zkušenostem a profesionálnímu přístupu máme v tomto odvětví opravdu široký záběr. Díky našemu systému, na kterém běží všechny prezentace a eshopy, dokážeme pružně a rychle reagovat téměř na jakékoli přání. Využíváme moderní technologické postupy a jdeme tak s dobou. Čistota a validita kódu je pro nás prioritou.

megaphone

Marketing & komunikace

Potřebujete se prezentovat na internetu a nevíte jak na to? My ano! Navrhneme Vám jakým nejlepším směrem máte jít. Vytvoříme Vám kreativní online kampaň, atraktivní bannerovou reklamu, napíšeme poutavé texty a propojíme se sociálními sítěmi a mnohem více.

ruler

Webdesign & Branding & Grafická tvorba

Naše firma poskytuje také grafické služby. Od tvorby loga, až po kompletní firemní identitu, jsme připraveni splnit všechny vaše požadavky. Při tvorbě designu dodržujeme jednoduchost a čistotu. Chceme jít s dobou a proto máme rádi moderní styl. 

server

Webhosting

Pro vaše internetové řešení Vám poskytneme díky cloudovému řešení profesionální a levný hosting. V případě objednání našeho CMS systému vyžadujeme, aby tento systém běžel na našem webhostingu a ne na hostingu třetích stran.

light-bulb

Rozvoj znalostí

Za léta praxe a setkávání s klienty stále intenzivněji vnímáme, že právě znalosti jsou jedním z klíčových faktorů ovlivňujících úspěch. Děláme proto maximum pro znalostní rozvoj klientů, abychom jim ulehčili podnikání a pomohli v růstu.

tactics

Strategie

Strategie kampaně stanovuje cíle a navrhuje nejlepší cestu k jejich dosažení. Každá kampaň má svůj jedinečný a neopakovatelný účel a cíl.