Simpless Digital

Sociální sítě

Sociální sítě jsou důležitým médiem dnešní doby, a proto jsou velmi účinným digitálním nástrojem k propagaci vašeho produktu či značky.  Nastavíme vám sítě, jako jsou Facebook, Google...

 

Sociální sítě jsou fenoménem dnešní doby, a proto jsou velmi účinným digitálním nástrojem k propagaci vašeho produktu či značky. Vytvoříme vám a následně můžeme spravovat váš firemní profil na nejznámějších a nejvyužívanějších sociálních sítích, jako jsou Facebook, Google plus,Youtube, Twitter, LinkedIn, Pinterest či Foursquare.

Optimalizace pro sociální sítě se stává jednou z nejúčinnějších metod vytváření publicity. Využívá stávajících sociálních sítí a umožňuje oslovit statisíce až miliony jejich registrovaných uživatelů. Sociální sítě nabízejí neopominutelné výhody, jako je přesné cílení, relativně nízké náklady na nákup reklamního prostoru, ohromující množství potenciálních zákazníků, nadnárodní působnost, aktivní i dobrovolné přijímání reklamního sdělení recipientem a jeho virální šíření atd.

Zaujala Vás možnost propagovat svou společnost na sociálních sítích? Rádi Vám s prezentací pomůžeme a navrhneme optimální řešení. Neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení


Co nabízíme:

 • Propagace firmy na Facebooku (reklama na Facebooku, vytvoření a správa facebookové stránky, aplikace pro Facebook, Facebook Connect)
 • Propagace na Twitteru (firemní komunikace se zákazníky, reklama na Twitteru, tvorba aplikací pro Twitter)
 • Propagace na YouTube
 • Další sociální sítě (LinkedIn, MySpace aj.)
 • Celková strategie komunikace na sociálních sítích - příprava, mix, realizace

Sociální sítě:

 • Twitter
  Sociální síť twitter, který umožňuje rozšiřování příspěvků pomocí tzv. tweetů. Tweet je textový příspěvek, který má maximální délku 140 znaků. Dále je možné přidávat fotky, videa. Twitter byl založen roku 2006 od té doby nabral spoustu příznivců a stává se stále více populární. Udává se, že twiter má kolem 200 milionu registrovaných. Těch českých by mělo být přes 100 000.  
   
 • Youtube
  Největší internetový server pro sdílení video souborů. (přes 2 miliardy přehrání / den) Funguje od roku 2005 a vlastní jej společnost google. YouTube je jednoznačně jednička v oblasti videa, video reklam a naše agentura Vám pomůže vést profesionální video kampaň a rozšiřovat Vaše firemní videa.  
   
 • Pinterest
  Pinterest je sociální síť která koncentruje na sdílení fotografii, obrázků a videi. Název je odvozen z dvou anglických slov. (pin – připíchnout a interes – zájem), uživatelé tedy tvoří vlastní nástěnky, kam dávají pro ně zajímavé obrázky, fotografie a sdílet je s ostatními uživateli. Oblíbenost této síťe jde stále nahoru.  
   
 • Linkedin
  LinkedIn je profesionální sociální síť, na které se setkávají profesionálové a diskutují o svých pracovních zájmech. V březnu 2011 síť překonala metu 100 milionů registrovaných uživatelů, v srpnu letošního roku dosáhl 175 milionů uživatelů ve více než 200 zemích světa a stále více získává popularitu i v Česku. Mezi uživatele patří manažeři, konzultanti a odborníci z nejrůznějších oborů. Také firmy mají své účty na LinkedIn.
   
 • Foursquare
  Mobilní geolokační služba. Podstata je v tom, že sdílíte svoje aktivity a místa kde svůj čas. Pomocí svého smart phonu sdílíte, kde se právě nacházíte. ( napr. Oblíbená restaurace) za každou návštěvu dostáváte virtuální bod. Můžete se dokonce stát virtuálním starostou určeného místa. Vytváří se tak mapa oblíbených míst, kde lidé soutěží o body a majitelé restauračních zařízení, apod., mají možnost ocenit ty nejlepší. V České republice tuto aplikaci využívá cca 2000 uživatelů, ale stává se stále populárnější.  
   
 • Google Plus
  Sociální síť od společnosti G+ to je vše od google v jednom. Tato síť funguje pro veřejnost od září 2011. V současné době má přes 40 000 českých klientů. Vytvoříme Vám profil, který pomůže Vaší firmě při hledání nových klientů.
   
 • Facebook
  Facebook je nejrozšířenější sociální síť na světě. (přes 900 milionu uživatelů) Nabízíme Vám několik možností využití facebooku ve Váš prospěch. Vytvoříme Vám firemní profil, který Vám zajistí více nových klientů. Výhodou firemního profilu na facebook.com je možnost získání nových klientů a velmi levná, rychlá a efektivní možnost komunikace s potencionálním zákazníkem. Vytvoření komunity uživatelů kolem Vaší značky nebo produktu je při správném zacílení a komunikaci velice rychlé, snadné a vysoce efektivní. Profil na facebook.com dnes můžete používat daleko účelněji než Vaše vlastní internetové stránky. Především díky přímé komunikaci s klienty.