Simpless Digital

Reklama na internetu

Marketing na internetu je velmi důležitý nástroj v on-line době. V současné době je třetím nejvyužívanějším způsobem reklamy. 

PPC reklama

PPC reklama je jedním z velmi efektivních nástrojů internetového marketingu. Tato forma digitální reklamy je velice efektivní jelikož platíte poza za příchozího klienta.  

Sociální sítě

Sociální sítě jsou důležitým médiem dnešní doby, a proto jsou velmi účinným digitálním nástrojem k propagaci vašeho produktu či značky.  Nastavíme vám sítě, jako jsou Facebook, Google...  

Microsites

Microsites jsou speciální malé weby, které fungují jako doplněk vaší hlavní webové prezentace. Vaše webová stránka tak může například odkazovat na microsites jednotlivých produktů...   

Porovnávače cen

Většina zákazníků, kteří se rozhodnou nakupovat prostřednictvím internetového obchodu, zamíří před každým takovým nákupem naporovnávače cen. Zajistíme vám na tyto porovnávače exporty.

QR kódy

Díky QR kódu se potenciální zákazník velmi rychle dostane k podrobnějším informacím o vašich službách a produktech. Nahráním QR kódu je zákazník odkázán na detail produkt, informace...

SEO optimalizace

Optimalizace pro vyhledávače (anglicky ''Search Engine Optimization'').  Tato reklama je velmi efektivní, docílíte vysoké návštěvnosti a náklady jsou jednorázové s dlouhodobým výsledkem.

Bannerová reklama

Bannerová reklama je nejstarší formou online reklamy. I v dnešní době je tato reklama efektivní. Pomůžeme vám napojit bannery s vaší webovou prezentací či propojení s PPC kampaní.  

Optimalizace stránek pro mobily

Při tvorbě internetových stránek myslíme také na správné zobrazení na všech zařízeních, jako jsou tablety nebo mobilní smart telefony. I dodatečně vám optimalizaci můžeme zajistit.