Simpless Digital

Usnadněte si práci

Čas jsou peníze. Proto se snažíme našim zákazníkům jejich čas co nejvíce šetřit. Automatické skrytí předmětu v případě vyprodání, automatické fakturace, hromadné operace nebo propojení s účetním programem? To vše u nás samozřejmostí.

Naše moderní a intuitivní administrace Vám ulehčí práci s e-shopem na všech úrovních.

 

Rychlé upravování položek

Ne vždy máte na práci dost času, a proto je administrace navržena tak, aby šetřila váš drahocenný čas. Jakoukoli položku systému můžete snadno upravit v rychlé úpravě.


Rychlé načítání systému

Systém je navržen tak, aby se načítal co možná nejrychleji. Je postaven na nejmodernějších technologiích a ajaxovém načítání.
Díky tomu se načítá jen to co právě potřebujete. Vše je také ukládáno do cache a tím zajištěno ještě rychlejší načítání.


Skladové hospodářství

Se systémem Simpless Publisher budete mít své skladové hospodářství pod kontrolou. Po dokončené objednávce se zboží automaticky odečte ze skladu a zpět přičte, pokud objednávku stornujete.


Snadná správa objednávek

Zobrazte si nevyřízené objednávky a informujte automaticky své zákazníky, když se jejich status změní. Vytiskněte si objednávku nebo z ní vytvořte PDF dokument jediným kliknutím.

Čas je drahý a my to víme. U nás nemusíte každou objednávku otevírat, abyste zjistili, co je uvnitř. Jednoduše si zobrazte její náhled – je to tak jednoduché!


Fakturační modul

Díky našemu fakturačnímu systému již nebudete muset myslet na to, kdo vám nezaplatil za fakturu. Náš systém umí automaticky odesílát upozornění o nezaplacení faktury, umí nastavovat pravidelné fakturace. Umíme také napojit fakturační systém na banovní účet a automaticky tak zjištit stav zaplacení faktury.


Propojení s účetním systémem

Propojte e-shop s ekonomickým systémem Stormware Pohoda a šetřete čas strávený nad účetnictvím. Své objednávky přenesete jediným kliknutím!