Simpless Digital

Pečujte o své zákazníky

Přivedli jste zákazníky na svůj e-shop? Nakoupili? Skvělé! Tím to vše ale nekončí. O své zákazníky se musíte dobře starat, aby se k vám vrátili. Kromě dobré komunikace a zákaznického servisu je určitě potěší propracovaný filtr vyhledávání, díky kterému zákazník ihned najde požadované zboží, kontrola stavu objednávky nebo některé z mnoha druhů slev věrnostních programů.

Udržet stálých 10 zákazníků je levnější, než najít jednoho nového. S našimi nástroji je to mnohem jednodušší.

Nastavení speciálních cen, slev a dárků pro zákazníky

Práce s cenami, časově omezené akce i dárky za nákupy, to jsou postupy, které Vaše zákazníky potěší a díky kterým se k Vám budou vždy rádi vracet. Možností, jak pracovat s cenou, je několik.


Množstevní slevy

Motivujte zákazníka k větší útratě procentuální slevou za určitý koupený počet produktů. Cenových hladin můžete nastavit, kolik jen chcete, například za 5 triček 10% sleva, za 20 triček 25% sleva - dle Vašeho uvážení. V nastavení těchto slev můžete také rozlišit koncového zákazníka a velkoobchodního odběratele.


Věrnostní program pro stálé zákazníky

Umožněte svým zákazníkům, aby byli po útratě konkrétní částky za své realizované nákupy odměněni určitou slevou na další nákupy. Můžete je přidělovat buď ručně jen k některým zákazníkům, nebo na základě Vámi nastavených parametrů automaticky všem zákazníkům.


Objemové slevy

Nastavte si za jakou útratu (na jednu objednávku) získá zákazník objemovou slevu. Tento modul může pomoci motivovat Vašeho zákazníka ke zvýšení konečné částky objednávky. Cenových hladin můžete nastavit, kolik jen uznáte za vhodné.


Slevové kupony

Tento nesmírně efektivní marketingový nástroj slouží k větší motivaci zákazníků k nákupu. Zákazníci po objednávce získávají slevový kupon (poukaz) na příští nákup. Můžete vytvářet nejen kupóny s procentuální slevou, ale i kupony na konkrétní částku; stejně tak vybírat šablony pro odlišné příležitosti nebo omezovat kupony na jednotlivé kategorie.


Dárky k objednávce

Chcete ještě lépe pečovat o své zákazníky? Odměňte je po objednávce v určité výši konkrétním dárkem zdarma. Tento silný marketingový nástroj způsobí, že se k Vám budou zákazníci rádi vracet.


Velkoobchodní prodej

Nabídněte své zboží maloobchodním i velkoobchodním zákazníkům a zvyšte si své tržby!


Sledování stavu a historie objednávky zákazníkem

Zvyšte uživatelský komfort svým registrovaným zákazníkům a nabídněte jim ve vašem e-shopu možnost sledovat stav svých objednávek a mít k dispozici jejich kompletní historii. I taková služba může výrazně přispět k tomu, že se k Vám zákazníci budou rádi vracet.


Filtrování v kategorii

Umožněte svým zákazníkům filtrovat pohodlně zboží díky nastaveným parametrům.