Simpless Digital

Nabídněte možnosti

Nechte si své zákazníky vybrat, jak chtějí platit a jakým způsobem chtějí zásilku doručit. Do našeho systému si můžete přidat takřka jakéhokoli dopravce v ČR. Pro PPL můžete tisknout štítky s adresou přímo z administrace. Z plateb nabízíme například světový PayPal nebo PayU obsahující všechny druhy plateb. Možnost nákupu na splátky umožní služby iplatba nebo twisto!

Z naší nabídky doprav a plateb si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Online platby

Díky propojení se službou PayU a PayPal můžete klientům nabídnout nejen jednoduchý a pohodlný nákup ve Vašem e-shopu, ale i rychlý a bezpečný způsob, jak svou objednávku zaplatit, což právě tyto způsoby online platby umožňují. Jelikož je PayU agregátorem jednotlivých platebních bran, nemusíte si domlouvat propojení s jednotlivými bankami, ale získáte všechna tato propojení v rámci služby od PayU. PayPal je zase jakousi internetovou peněženkou, kam si nabíjíte kredit a tím následně za své operace platíte.


Twisto

Platební metoda Twisto přináší hned dvě obrovské výhody – jak pro Vás, tak pro Vašeho zákazníka. „Objednejte ihned. Rozbalte doma. Zaplaťte do 14 dnů“, je myšlenkou, která se již osvědčila v zahraničí a Twisto ji jako první uvádí na Český trh, a která se většině zákazníků líbí. Nemusí tak být vázáni aktuálním stavem svého účtu, ale odložit si platbu za zboží o 14 dní. Avšak e-shop nepřijde zkrátka, Twisto totiž platí za zásilku zákazníka ihned. Zákazník následně platí na účet Twisto do 14 dnů od doručení zboží. Nakupování s Twisto je o 100% příjemnější a bezpečnější.


Splátkový systém

Chcete zákazníkovi nabídnout větší komfort při platbě za objednané zboží? Nabídněte mu možnost splátkového systému, který Vám nabízí iPlatba. Veškeré zpracování úvěrové dokumentace probíhá mimo eshop, nevznikají tak žádné dodatečné administrativní požadavky. Výhodou je schválení úvěru online, možnost výběru z několika variant splácení, předčasné splacení úvěru je bez sankcí.


Široké možnosti odběru zboží

At už prodáváte cokoli, budete potřebovat zboží k zákazníkům nějak dostat. Možností máte celou řadu, můžete využít služeb mnoha přepravních firem (například DPD, PPL, Geis Parcel, GLS, Top Trans či DHL), kurýrů (Messenger, Airway či Mesík) či České pošty (se svým Balíkem na poštu či Balíkem do ruky). Velký rozmach zaznamenaly i odběry na cizích výdejních místech typu Uloženka, Zásilkovna, Kouzelná Almara, či netradičně síť potravin Žabka.


Cizí měny, přepínání měn

Nechcete se omezovat pouze na prodej v CZK? Do svého e-shopu můžete přidat jednoduše další měny a k nim aktuální kurz, ve kterém se bude měna přepočítávat. Zákazník si pak bude moci mezi jednotlivými měnami jednoduše přepínat, zobrazovat si ceny a nakupovat ve zvolené měně. K této funkcionalitě je potřeba modul Měny.


Tisk štítků pro PPL

Nechcete své balíky pro PPL popisovat ručně? Nedivíme se. Díky propojení s dopravcem PPL můžete své objednávky vyexportovat do systému dopravce PPL a zde jednoduše vytisknout štítky na balíky zcela automaticky.


Složenky adSYSTEM

Ani složenky není nutné vypisovat ručně. Stačí mít aktivní propojení se systémem AdSystém, do kterého jednoduše naimportujete své objednávky. Pak už si budete své složenky tisknout pohodlně ze své tiskárny.