Simpless Digital

Redakční systém

Nepoužíváme žádný Open Source systém, ale vlastnoručně vytvořený systém. Všechny naše projekty běží na tomto systému. Jakožto tvůrci dokážeme velice pružně reagovat a modulově upravit systém dle potřeb zákazníka.

Simpless Publisher - Administrační systém vlastní tvorby

Nepoužíváme žádný Open Source systém, ale vlastnoručně vytvořený systém. Všechny naše projekty běží na tomto systému.
Jakožto tvůrci dokážeme velice pružně reagovat a modulově upravit systém dle potřeb zákazníka.

 Ovládání je velice jednoduché a zvládne ho každý. Pokud ne, jsme připraveni vás kdykoli zaškolit.

Díky Simpless Publisher můžete mít stránky v desítkách jazykových mutacích a měnáchPropojení se sociálními sítěmi jako je Facebook a další. 

Pro internetový obchod je samozřejmostí modul online plateb. Export do Heuréky či Zboží.cz, ale také na eBay

A mnoho dalšího ...


Usnadněte si práci

Čas jsou peníze. Proto se snažíme našim zákazníkům jejich čas co nejvíce šetřit. Automatické skrytí předmětu v případě vyprodání, automatické fakturace, hromadné operace nebo propojení s účetním programem? To vše u nás samozřejmostí.

Přizpůsobte si vzhled

Všechno bude podle vás. Vyberete si z více než 70 připravených šablon, přidejte vlastní logo, obrázky do záhlaví, zápatí a na pozadí e-shopu. Máte vlastní návrh? Skvělé! Naši designéři ho bez problémů nasadí. Nemáte o grafice žádnou představu? Naši grafici vám s tím rádi pomohou.

Získejte zákazníky

Buďte vidět. Propojení se sociálními sítěmi Facebook, Twitter, Google+ a Pinterest je u nás samozřejmostí. Náš e-shop komunikuje s portály Zbozi.cz, Heureka.cz a ostatními vyhledávači zboží. Na portál Aukro můžete posílat nabídky dokonce rovnou z administrace e-shopu. Při tvorbě platformy jsme mysleli samozřejmě na optimalizaci pro vyhledávače nebo možnosti umístit bannery na další webové stránky.

Pečujte o své zákazníky

Přivedli jste zákazníky na svůj e-shop? Nakoupili? Skvělé! Tím to vše ale nekončí. O své zákazníky se musíte dobře starat, aby se k vám vrátili. Kromě dobré komunikace a zákaznického servisu je určitě potěší propracovaný filtr vyhledávání, díky kterému zákazník ihned najde požadované zboží, kontrola stavu objednávky nebo některé z mnoha druhů slev věrnostních programů.

Nabídněte možnosti

Nechte si své zákazníky vybrat, jak chtějí platit a jakým způsobem chtějí zásilku doručit. Do našeho systému si můžete přidat takřka jakéhokoli dopravce v ČR. Pro PPL můžete tisknout štítky s adresou přímo z administrace. Z plateb nabízíme například světový PayPal nebo PayU obsahující všechny druhy plateb. Možnost nákupu na splátky umožní služby iplatba nebo twisto!

Mějte přehled

Chcete vědět, odkud k vám zákazníci přišli, kde se nejvíce zdrželi nebo na kterém místě e-shop opustili? Ze které země nebo města jsou? Přes která klíčová slova vás hledali a našli? Poznejte chování svých návštěvníků díky našim detailním statistikám přímo v administraci. A umíme toho víc. :-) Sledujte prodeje zboží na e-shopu, jejich nárůsty či propady dle ročních období a mnoho dalších užitečných věcí.