Simpless Digital

Naše práce je i naší vizitkou a proto ji děláme na 100%

Tvůrčí a technické dovednosti našeho týmu vytvářejí profesionální a kreativní internetová řešení. Co vše vám naše firma může nabídnout ?

Tvorba internetových stránek a e-shopů

Specializujeme se především na tvorbu internetových stránek a obchodů. Nezáleží jestli jste živnostník, firma nebo velká společnost, vždy se budeme snažit vám vyjít vstříc. Klademe důraz na detaily, jednoduchost a přehlednost. Každé naše výsledné dílo je pro nás ta nejlepší reference.

Tisk, tiskoviny

Zajistíme vám také výrobu a tisk materiálů jako jsou například vizitky, manuály, hlavičkové papíry, obálky, letáky, plakáty, obaly, trička, čepice, časopisy a mnoho dalšího.

Webdesign, grafické práce, firemní identita, loga

Naše firma poskytuje také grafické služby. Od tvorby loga až po kompletní firemní identitu jsme připraveni splnit všechny vaše požadavky. Jako mnoho lidí na této planetě také milujeme čistotu a design společnosti Apple a proto i při tvorbě designu dodržujeme jednuduchost a čistotu. Chceme jít s dobou a proto máme rádí moderní styl. 

Webhosting

Pro vaše internetové řešení Vám poskytneme díky cloudovému řešení profesionální a levný hosting. V případě objednání našeho CMS systému vyžadujeme, aby tento systém běžel na našem webhostingu a ne na hostingu třetích stran.


Jak pracujeme?

 • Průzkum
  Nejdříve čekejte spousty otázek. Potřebujeme o vás vědět maximum.
 • Nápady
  Máme v hlavě spousty nápadů a myšlenek. Připravte se na pořádnou dávku kreativity
 • Tvorba
  Přichází na řadu tvrdá práce a jelikož ji mámi rádi, tak ji děláme s úsměvem a radostí. :)
 • Testování
  Jakmile je hotovo, je potřeba ještě vše pořádně otestovat a zoptimalizovat.
 • Doručení
  Teď už jen představit výsledné dílo a další naši referenci, za kterou bude stát naše jméno.