Simpless Digital

Exkluzivní nabídka eShopu s módou

Využijte této nabídky určené především pro eShopy s oblečením a módou. Připravili jsme pro Vás 2 exkluzivní šablony.

Pokud máte zájem, můžete nás nezávazně kontaktovat.

Kliknutím přejdete do kontaktů

Připravili jsme pro vás mimořádnou nabídku eShopu, určeného především pro prodej oblečení či módy. Protože si uvědomujeme, že uspět na tomto trhu je v dnešní době velice složité, máme pro vás dvě šablony eShopu, které můžete mít k použití do dvou dnů. Obě tyto grafické šablony jsou připraveny pro mobilní zařízení (jak pro telefony, tak pro tablety), což může být vaše nesporná výhoda oproti konkurenci. Tato nabídka je limitovaná a obsahuje naší variantu systému Simpless Publisher, ve variantě Business za zvýhodněnou cenu.

Využijte naše řešení, jako náhradu za váš stavající web či jako doplňkový. 
Optimalizováno pro mobilní zařízení

Při tvorbě internetových stránek myslíme také na správné zobrazení na všech zařízeních, jako jsou tablety nebo mobilní smart telefony. I u této nabídky tomu není jinak.

více informací


Nadčasová grafická šablona vaše zákazníky určitě zaujme.

Předpřipravili jsme pro vás právě tyto 2 šablony, které můžete mít k nasazení do 2 dnů
 


Pokud se Vám ovšem nelíbí, máme pro vás připraveno mnoho dalších šablon.
 

Klikněte pro přesměrování na výpis všech našich dostupných šablon.


Další služby, které u nás můžete využít.

Developement

Díky mnohaletým zkušenostem a profesionálnímu  přístupu máme v tomto odvětví opravdu široký záběr. Využíváme moderní technologické postupy a jdeme tak s dobou.

Marketing

Vytvoříme vám kreativní online kampaň, atraktivní bannerovou reklamu, napíšeme poutavé texty a propojíme se sociálními sítěmi a mnohem více.

Design

Naše firma poskytuje také grafické služby. Od tvorby loga, až po kompletní firemní identitu. Při tvorbě designu dodržujeme jednoduchost a čistotu.

Webhosting

Pro vaše internetové řešení vám poskytneme díky cloudovému řešení profesionální a levný hosting. Pří objednání našeho CMS vyžadujeme náš hosting.

Strategie

Strategie kampaně stanovuje cíle a navrhuje nejlepší cestu k jejich dosažení. Každá kampaň má svůj jedinečný a neopakovatelný účel a cíl.

Rozvoj znalosti

K vedení vaší prezentace nebo eShopu bude potřebovat velké množství znalostí. Pokud si s tím nevíte rady rádi vám pomůžeme.


Kdo jsme?

Jsme nesmírně rádi, že jste naši digitální agenturu poctili svojí vzácnou návštevou. Budeme se vám věnovat a věříme, že s námi budete spokojeni. Jsme tým nadšenců, kreativců a dalších maniaků internetové doby, kteří svoje vášně přetvářejí na originální webové projekty.

více informací


Kontaktujte nás.

Pokud jste od nás nebo našich partnerů obdrželi voucher na naše služby, vyplňte číslo voucheru do pole poznámky.Pokud se vám tato nabídka zalíbila, neváhejte nás kontaktovat.

Budeme se těšit na spolupráci.

 

Rezervační formulář