Simpless Digital

Tvorba internetových stránek a eShopů

Díky mnohaletým zkušenostem a profesionálnímu přístupu máme v tomto odvětví opravdu široký záběr. Díky našemu systému, na kterém běží všechny prezentace a eshopy, dokážeme pružně a rychle reagovat téměř na jakékoli přání. Využíváme moderní technologické postupy a jdeme tak s dobou. Čistota a validita kódu je pro nás prioritou.

Naše zaměření najdete hlavně při tvorbě internetových stránek. Je jedno jestli poptáváte prezentační stránky, e-shop nebo komplexní služby v tomto odvětví, u nás nabízíme jakékoli služby s tímto spojené. Naše kreativní a atraktivní myšlení má za následek opravdu prvotřídní webové řešení. Sledujeme nejnovější trendy a neustále se učíme novým věcem a technologiím a díky tomu je naše tvorba stránek atraktívní, originální, přehledná, použitelná a hlavně funkční. Moderní technologie a krok s dobou, to je Simpless.

Webdesign 

Zaujmněte při první návštěvě zákazníky a vyražte jim dech. Potrpíme si na dokonalý a krásný design, při kterém nezapomínáme na přehlednost a použitelnost.

Využijte i Vy našich grafických schopností a poptejte naši kreativitu.

NABÍDKA SLUŽEB

Vyhledatelnost stránek & SEO

Jsou Vaše stránky utopené v hlubinách internetu? S námi se dostanete navrchol. U nás už při tvorbě dbáme na webové standardy a optimalizaci pro vyhledavače (SEO). Dbáme na sémantiku a validní kód. Zabíváme se také webcopywritingem, respektive atraktívním a funkčním textům a také registraci stránek do internetových katalogů.

Chcete být také na přední stránce vyhledavačů?

NABÍDKA SLUŽEB

Moderní technologie a standardy

Žijeme v 21. století a proto jdeme neustále z dobou. Naše webová řešení jsou vytvářena tak,
aby splnila očekávání a vytvářena v nejnovějším prostředí HTML 5. U nás si potrpíme na
W3C standardy a validní sémantický kód.Výsledkem toho jsou moderní, čistá, vyhledatelná a
úspěšná řešení. Klademe důraz také na optimalizaci pro smartphony či tablety. Chceme aby
byly stránky funkční na všech moderních zařízeních.

Simpless Publisher – Administrační systém vlastní tvorby

Nepouživáme žádné globální open source systémy, ale svůj vlastní propracovaný systém! Vytvořili jsme systém (CMS), který je jednoduchý, přehledný a modulárně řešený.
Jsme schopni velice pružně reagovat na požadavky klientů a lze doprogramovat jakoukoli funkci

VÍCE INFORMACÍ

Školení správy webu

Součástí dodávky našich řešení je vždy zaškolení pracovníků, podílejících se na aktualizaci obsahu. Dle přání klienta můžeme udělat prvotní naplnění webu, aby jej bylo možno spustit v co nejkratším čase. Na vás pak je už jen průběžná aktualizace a doplňování obsahu.

Servis pro vaše stránky

Po spuštění webových stránek je vám k dispozici servisní oddělení,
které řeší všechny vaše požadavky ve smluvně garantovaných časech.
Dále můžete využít naše praktické zkušenosti a
navrhneme vám úpravy a další rozvoj vašeho projektu.