Simpless Digital

Simpless Digital

Milujeme naši práci a proto do každého projektu dáváme i kus našeho srdce. Máme rádi moderní design a nové technologie. Chceme, aby každý náš projekt, byl pro nás ta nejlepší reference.

SIMPLESS DIGITAL

Vítejte v Simpless

Jsme nesmírně rádi, že jste nás poctili svojí vzácnou návštevou. Budeme se vám věnovat na 100% a věříme, že s námi budete spokojeni. Jsme tým nadšenců, kreativců a dalších maniaků internetové doby, kteří svoje vášně přetvářejí na originální webové projekty.

Naší hlavní činností je především tvorba internetových stránek a e-shopů, kde v této oblasti máme dlouholeté zkušenosti a léta praxe. Ukázkou toho je náš propracovaný redakční systém Simpless Publisher, se kterým je správa internetových stránek opravdu velice jednoduchá. Klademe důraz na jednoduchý, ale přesto profesionální design, neboť první dojem návštěvníka, je ten nejdůležitější.

Ostatně můžete se sami přesvědčit co umíme a jaký design preferujeme.

Specializujeme se na moderní, graficky atraktivní a funkční design a na přehledné internetové stránky s wow-efektem. Při jejich tvorbě dbáme na dodržování standardů a inspirujeme se nejnovějšími trendy. Naši práci opravdu zbožňujeme a věříme, že je to vidět. Každá reference je pro nás novou ukázkou naší práce, na kterou jsme vždy velmi pyšní!

Oslovte nás i vy a pociťte naši marketingovou originalitu …

Co je pro nás důležité

Základem je pro nás budování dlouhodobého vztahu se zákazníkem a intenzivní podpora
napomáhající jeho rychlému růstu.

Řešení stavíme na vlastním systému Simpless Publisher,
což nám poskytuje nezávislost a velikou flexibilitu při
stavění administrace na míru klientovi.

Tytéž hodnoty nabízíme i našim klientům.

Naše specializace

Jsme zkušený tým profesionálů a odborníků a vždy se snažíme uplatňovat hodnoty,
které naše projekty odliší a dají nám náskok před konkurencí.

Developement

Díky mnohaletým zkušenostem a profesionálním přístupu máme v tomto odvětví opravdu široký záběr. Využíváme moderní technologické postupy a jdeme tak s dobou.

Marketing

Vytvoříme Vám kreativní online kampaň, atraktivní bannerovou reklamu, napíšeme poutavé texty a propojíme se sociálními sítěmi a mnohem více.

Design

Naše firma poskytuje také grafické služby. Od tvorby loga, až po kompletní firemní identitu. Při tvorbě designu dodržujeme jednuduchost a čistotu.

Webhosting

Pro vaše internetové řešení Vám poskytneme díky cloudovému řešení profesionální a levný hosting. Pří objednání našeho CSM vyžadujeme náš hosting.

Strategie

Strategie kampaně stanovuje cíle a navrhuje nejlepší cestu k jejich dosažení. Každá kampaň má svůj jedinečný a neopakovatelný účel a cíl

Rozvoj znalosti

K vedení vaší prezentace nebo eShopu bude potřebovat velké množství znalostí pokud si s tím nevíte rady rádi vám pomůžeme.

Spolupracujeme

Velký význam pro nás má partnerství s výrobci ekonomických systémů a e-marketingovými agenturami. Budujeme partnerské vztahy tak, aby byly transparentní a výhodné pro všechny zúčastněné strany.

Partnerství nám umožňuje zajišťovat komplexní dodávky navazujících služeb, které jsou pro rozvoj e-byznysu zákazníka
potřebné, ať už se jedná o nutnost spojení e-shopu s ERP, CRM systémem nebo marketingový servis.